Germinal – Steenweg Sport 3-2 (Beker)

Verslag

Opstelling : Tjeu, Jesse, Rik, Meeus, Ven, Bakker, Bacca, Marino, Mallants, Sjapie en Duzze
Bank : /
Geel : Mallants, Bakker, Rik
Goals : Mallants, Marino

3′ Lange bal Mallants, Sjapie met een knappe volley in 1 tijd maar in de handen van de keeper
6′ Kopbal Germinal over
8′ Lange bal Marino, Sjapie met een schot op de voeten van de keeper
14′ Geel : Mallants, Bakker
30′ Aanval Germinal, schot van spits mislukt maar belandt aan de 2de paal waar de bal wordt binnen getikt door zijn ploegmaat (1-0)
31′ Voorzet Marino, kopbal Mallants ver naast
35′ Vrije trap van Steenweg wordt gedevieerd door Germinal speler in voeten van Duzze die kan binnenl eggen, maar scheidsrechter fluit onterecht buitenspel
37′ Vrije trap Marino naar 2de paal die Mallants verlengt in doel (1-1)
44′ Vrije trap van Mallants wordt door keeper gepakt en in corner geduwd
45′ Corner van Marino, kopbal Sjapie wordt van de lijn gehaald
RUST
46′ Lange bal van Duzze, Sjapie wint kopduel maar keeper kan eenvoudig pakken
53′ Germinal speler staat net voorbij de middenlijn en verstuurt een lange bal die aan de 2de paal in de winkelhaak verdwijnt, lucky goal… (2-1)
69′ Tegenaanval van Germinal wordt goed uitgespeeld, Ven probeert nog te ontzetten maar heeft wat ongeluk en speler Germinal tikt binnen (3-1)
75′ Geel : Rik
76′ Kopbal Germinal over
81′ Korte vrije trap Bakker, Marino met een verre voorzet naar de 2de paal die binnen waait (3-2)
86′ Corner Germinal, poging gaat naast

Uitslagen (Competitie)

Broekkant A – The Witch                 4 – 4
Hemelboys – ACWilan                      5 – 3

Volgende speeldag

3° afdeling
ACWilan – Broekkant B                     __/__
Broekkant A – Schoorhei                  __/__     14.00
Gerheide – Olympic Mol                   __/__
SK.Ham – Steenweg                           __/__     13.30
The Witch – Broekkant C                   __/__
Hemelboys – Horst                             __/__

Steenweg Sport – Gerheide 0-4

Verslag

Opstelling : Tjeu, Sjapie, Ven, Rik, Seb, Lars, Bacca, Marino, Mallants, Wim en Duzze
Reserve : Jesse, Meeus, Jasper en Gert H
Geel : Seb, Duzze
2′ Voorzet Wim, Duzze net niet
20′ Voorzet Wim, Kopbal van Duzze die goed gepakt wordt door keeper
27′ Schot Gerheide voorlangs
29′ Schot Gerheide voorlangs
30′ Geel : Seb
32′ Kopbal Gerheide op de lat, in rebound bal over
34′ Doorsteekpas van Marino, schot Mallants over
36′ Assist van Lars naar Wim wiens schot over gaat
38′ Mallants legt achteruit, schot van Rik gaat naast
44′ Slecht ontzetten in de verdediging, Tjeu wilt dan de wel wegschieten maar in de voeten van Gerheide speler. Die met een lange bal Tjeu lobt (0-1)
46′ Geel : Duzze
Rust > Uit : Mallants, Bacca, Duzze ; In : Jesse, Meeus, Gert
48′ Na een corner komt bal bij Meeus aan de 2 paal, schot belandt op de lat en in de rebound kopt Wim maar bal van de lijn gehaald
56′ Afstandsschot van Gerheide over getikt door Tjeu
60′ Wissel uit : Marino, wissel in : Jasper
62′ Voorzet Gerheide die Tjeu weg tikt, maar Gerheide speler is goed gevolgd en duwt binnen (0-2)
66′ Gert zet Ven alleen naar doel, Ven schiet maar voorlangs
67′ Schot Wim over
71′ Voorzet Gerheide, spits mag vrijstaand binnenkoppen (0-3)
75′ Lange bal van Jasper waar Wim in geloofd, hij omspeelt de keeper maar hoek is te scherp en Wim schiet bal in zijnet
87′ Tegenaanval van Gerheide gaat binnen (0-4)
90′ Seb vindt Sjapie wiens schot over gaat

Uitslagen

Schoorhei – Broekkant B 3 – 4
Olympic Mol – Broekkant A 0 – 2
Steenweg – Gerheide 0 – 4
Broekkant C – SK.Ham 0 – 5
Horst – The Witch 3 – 2
Hemelboys – ACWilan __/__

Volgende speeldag

Beker van Vlaanderen: 14.00 uur

Jong Lansiers – Flurky __/__
W.Spin – Zonnekloppers __/__
Hoekske – Kempenzonen __/__
Braberg – Barrier __/__
Donk – G.S.K. __/__ terrein G.S.K.
Schoonbroek – Horst __/__
Germinal – Steenweg __/__
Vloedbeemden – RST.Millegem __/__

3° afdeling
Broekkant A – The Witch __/__ 14.00
Hemelboys – ACWilan __/__ 14.30

Schoorhei – Steenweg Sport 3-4 (19-01-2019)

Verslag

Opstelling : Tjeu, Bakker, Sjapie, Rik, Seb, Lippe, Ven, Marino, Mallants, Duzze en Lars
Reserve : Jesse, Wim en Jasper
Goals : Mallants, Ven, Lars (2x)
Geel : Bakker, Rik

2′ Ven opent op rechts, schot Sjapie naast
6′ Voorzet Mallants, Duzze kan er net niet bij
8′ Voorzet Mallants, Duzze kan er net niet bij
10′ Schot Schoorhei voorlangs
17′ Geel : Bakker
20′ Fout in de 16 op Lars wordt niet bestraft door de scheidsrechter, spel gaat verder…
22′ Schoorhei spits 1-1 naar Tjeu, maar onze doelman staat pal
23′ Schot Mallants in de handen van de keeper
24′ Keeper verkijkt zich op een hoge bal en Duzze zet goed druk, keeper legt Duzze neer : penalty. Mallants zet de penalty hard om (0-1)
36′ Corner van Schoorhei wordt vrijstaand binnengekopt (1-1)
38′ Vrij trap Bakker, Kopbal Sjapie over
40′ Voorzet Duzze, Lars kopt over
41′ Sjapie houdt de bal goed binnen en vindt Lippe in de 16, Lippe blijft rustig en legt achter naar Mallants wiens schot op de lat uiteenspat
43′ Knappe dubbele redding van onze sterke doelman Tjeu

RUST
Out : Mallants, Bakker
In : Jesse, Wim

47′ Vrije trap Marino, keeper lost en Duzze zit goed op maar keeper kan toch nog een goal verhinderen
48′ Knappe aanval die helemaal van rechts naar links gaat, Marino zet voor en Duzze kan net niet binnen tikken
49′ Goede redding van Tjeu
52′ Slalom van Seb die voorzet en via via belandt bij Ven die binnenlegt (1-2)
60′ Wissel uit : Lippe, in : Jasper
75′ Schot Sjapie voorlangs
76′ Voorzet van Schoorhei wordt binnengekopt (2-2)
80′ Seb stuurt Lars diep, Lars zet druk waardoor keeper in de fout gaat en Lars simpel Steenweg terug op voorsprong brengt (2-3)
82′ Vrije trap van Schoorhei, Tjeu kan de kopbal nog uit zijn doel houden, maar aan de 2de paal staat speler Schoorhei helemaal alleen om de gelijkmaker binnen te tikken (3-3)
85′ Vrije trap van Wim, Duzze kopt naast
86′ Geel : Rik
88′ Opnieuw wordt Lars neergehaald in de 16, opnieuw grijpt de scheidsrechter niet in
90′ Marino devieert de bal naar Lars, Lars zet goed door en kan de bal meepikken, schakelt zijn verdediger uit en schiet in de korte hoek binnen (3-4)

Uitslagen           

3° afdeling           
ACWilan – Olympic Mol                 0 – 2
Schoorhei – Steenweg                        3 – 4
Broekkant B – Broekkant C             2 – 7
Broekkant A – Horst                          2 – 1
Gerheide – Hemelboys                      1 – 3                               
SK.Ham – The Witch                        2 – 5

Volgende speeldag        

zaterdag 26 januari 2019   
Olympic Mol – Schoorhei                      14.00
Steenweg – Broekkant B                       13.30
Broekkant C – Broekkant A                  14.00
Horst – Gerheide                                     14.00
Hemelboys – SK.Ham                            
The Witch – ACWilan                           

Steenweg Sport – Olympic Mol 5-0 Forfait (12/01/2019)

Opstelling : /
Bank : /
Geel : /

Verslag

3-punter voor Steenweg Sport na forfait door Olympic Mol!

Uitslagen

3° afdeling           
Steenweg – Olympic Mol                 5 – 0
Broekkant C – Schoorhei                 6 – 2
Horst – Broekkant B                         3 – 1
Hemelboys – Broekkant A              8 – 3
The Witch – Gerheide                      2 – 3                               
SK.Ham – ACWilan                           6 – 3

Volgende speeldag:

19 januari 2019 (14.30)
AC WilanOlympic Mol
SchoorheiSteenweg
Broekkant BBroekkant C (15.00)
Broekkant AHorst (14.00)
GerheideHemelboys
SK.Ham The Witch (13.30)

AC Wilan – Steenweg Sport 2-2

Opstelling : Tjeu, Bakker, Rik, Hans H, Seb, Meeus, Bacca, Marino, Gunther, Wim en Jesse
Reserve : Stef, Jasper en Sjapie
Goals : Wim en Rik
Geel : Jesse

Verslag

4′ voorzet AC Wilan, kopbal naast
20′ corner voor AC Wilan, kopbal die door Tjeu weggeduwd wordt. In rebound wordt de bal toch binnen gekopt (1-0)
35′ knappe aanval van Steenweg, Jesse opent naar Bacca die vanaf rechts in 1 tijd voorzet, Wim neemt de bal op de volley en schiet hard binnen (1-1)
38′ afvallende bal waar Bacca snel bij zit, zijn schot wordt geblokt
40′ indraaiende corner van Marino gaat tegen 1ste paal buiten
44′ snelle vrije trap van Marino die Bacca wegstuurt, Bacca twijfelt niet maar zijn schot gaat naast
RUST > wissel uit : Hans H, wissel in : Stef
50′ wissel uit : Bakker, wissel in : Sjapie
60′ Rik stuurt knap Wim diep met een lange bal langs de zijlijn. Voorzet van Wim waar keeper net de bal kan pakken voor de voeten van Sjapie
62′ vrije trap Marino over
68′ Sjapie tikt naar Wim die de bal knap langs de verdediger tikt. Gaat de backlijn in en draait weg, schot voorlangs
70′ speler van slalom slalomt heel de Steenweg ploeg en schiet beheerst binnen (2-1)
71′ redding van Tjeu op tegenaanval AC Wilan
72′ 2 x geel voor speler AC Wilan, zij moeten nog 20 minuutjes met 10 verder
75′ open kans voor AC Wilan maar spits werkt af in de handen van de keeper
78′ wissel uit : Marino, wissel in : Jasper
84′ vrije trap van Wim, kopbal Meeus overhoeks gaat net naast
88′ 2 x geel voor een ingevallen speler AC Wilan, zij moeten nog enkele minuutjes met 9 verder
90′ Sjapie houdt de bal bij aan de rand van de 16 waar verdediger AC Wilan een fout maakt. Wim zet de vrije trap, afvallende bal komt bij Rik die knap de bal in de verste hoek schildert (2-2)
92′ lange bal wordt doorgekopt door Sjapie, Stef legt achteruit op Seb die overschiet
94′ Geel : Jesse -> Jesse pakt een broodnodige gele kaart voor de ploeg want speler AC Wilan was alleen op weg naar goal, al was Seb en Jasper nog aan het terugkeren

Uitslagen

ACWilan – Steenweg 2 – 2
Olympic Mol – Broekkant C 2 – 7
Schoorhei – Horst 1 – 2
Broekkant B – Hemelboys 1 – 9
Broekkant A – The Witch __/__ 14.00 16/02
Gerheide – SK.Ham __/__ 15.00 23/03